Żyjemy w epoce medialnej – w świecie wizerunkowym.

Oznacza to, że przenosimy pewne skuteczne zachowania medialne na grunt zawodowy i prywatny. W epoce medialnej, aby odnieść sukces – musimy umieć zachowywać się medialnie. Istnieje tylko „to” co można sprzedać. Najważniejsze jest wrażenie!

Sposób w jaki docieramy do potencjalnego odbiorcy stanowi o naszym sukcesie.

W obecnych czasach wyborów nie wygrywa się ot tak sobie. Nawet najlepszy polityk, z idealnym programem nie ma szans, jeśli odpowiednio nie „sprzeda się” wyborcom. Podstawowym zadaniem każdego sztabu wyborczego jest uczynienie kandydata znanym, lubianym i popieranym. – Jak sprawić, by być wiarygodnym? Co zrobić, by zyskać sympatię i zaufanie? Jak przekonać do swoich racji? Jak zjednać do siebie wyborców i dziennikarzy? Wreszcie – jak wygrywać wybory?

Do wywoływania wrażenia służy cały zestaw starych, dobrze już sprawdzonych tricków.

Prowadzimy zespół działań kierowanych do osób, które zamierzają wejść do świata współczesnej polityki. Obejmują one zagadnienia, których celem jest kompleksowe wyposażenie w rzetelną wiedzę merytoryczną i konkretne umiejętności, dzięki którym będziesz mógł sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed Tobą współczesna scena polityczna.

Nasza oferta dotyczy szerokiej przestrzeni polityczno-medialnej.

W jej obręb wchodzą techniki autoprezentacji, kreowanie wizerunku, mowa ciała, emisja głosu, wystąpienia publiczne, sztuka wygrywania sporów, doradztwo personalne. Dodatkowym walorem jest również przełożenie zdobytej wiedzy na praktyczne umiejętności: ćwiczenia, symulacje, zachowanie przed kamerą, analiza dokonań.

Współpracujemy przy tworzeniu strategii wyborczych.

Kolejnym aspektem naszej oferty jest obsługa kampanii wyborczych: precyzyjne formułowanie treści wyborczych, dbanie o wypracowanie przyjaznego środowiska medialnego, skuteczna promocja Kandydata (marketing polityczny, współpraca z mediami, pozytywny przekaz, działalność PR). Powyższe działania tworzą tym samym wieloaspektowy program wspomagający osiągnięcie celów politycznych w świecie zdominowanym przez media i informację.

Zobacz nasze propozycje szkoleń

Proponowany przez nas cykl szkoleń pozwoli Ci poznać wszystko to, co jest niezbędne przy
kreowaniu profesjonalnego wizerunku, wywieraniu pozytywnego wrażenia oraz prowadzeniu skutecznej kampanii wyborczej.

1. Charyzma w polityce czyli jak wygrywać wybory

2. Autoprezentacja i kreowanie wizerunku w sytuacjach publicznych

3. Wystąpienia publiczne i mowa ciała – Charyzmatyczny mówca

4. Sztuka wygrywania sporów – jak odpowiadać na trudne pytania

5. Warsztaty medialne – wywiady, debaty, dyskusje, konferencje

6. Organizacja Kampanii – Sztab, PR, Wydarzenia medialne

7. Reklama Twojej kampanii – Strona www, klip wyborczy, gadżety