Wystąpienia Publiczne. Szkolenia medialne.
Warsztaty dostosowane do potrzeb Klienta.
Coaching dla kadry zarządzającej.

Trening umiejętności komunikacyjnych, który skupia się na
praktycznych wskazówkach, natychmiastowych wynikach
i długoterminowym rozwoju.
Zobacz nasze usługi

<center>Wystąpienia publiczne</center>
Od 2004 roku pomagamy prelegentom przygotowywać się do największych światowych scen: TED, Światowego Forum Ekonomicznego i debaty prezydenckiej. Przekładamy nasze głębokie doświadczenie na prelegentów na każdym etapie ich kariery. 006600
ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY
Pracuj nad swoimi prawdziwymi tematami, otrzymuj indywidualne informacje zwrotne, które prowadzą do natychmiastowej poprawy.
<center>Szkolenie medialne</center>
Nasze wysoce praktyczne szkolenie medialne umożliwia natychmiastowe stanie się skutecznym rzecznikiem prasowym. Nauczysz się technik, które pozwolą ci zarządzać nawet najtrudniejszymi spotkaniami z mediami z opanowaniem i pewnością siebie.
ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY
Ucz się nowych technik, twórz zwycięskie wiadomości, otrzymuj spersonalizowane informacje zwrotne i korzystaj z bezpłatnego programu po szkoleniu.
<center>Kampanie wyborcze</center>
W obecnych czasach wyborów nie wygrywa się ot tak sobie. Nawet najlepszy polityk, z idealnym programem nie ma szans, jeśli odpowiednio nie „sprzeda się” wyborcom. Podstawowym zadaniem każdego sztabu wyborczego jest uczynienie kandydata znanym, lubianym i popieranym.
ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY
Jak sprawić, by być wiarygodnym? Jak przekonać do swoich racji? Jak zjednać do siebie wyborców i dziennikarzy? Wreszcie – jak wygrywać wybory?
Akademia Ordo Iuris
Monika Leszczyńska

Akademia Ordo Iuris

Rekomendacje - Warszawa 13.05.2023 r.
Pan Wiktor Ćwiklik reprezentujący przedsiębiorstwo Proset prowadził na zamówienie Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris kilkanaście szkoleń z autoprezentacji oraz wystąpień publicznych i medialnych w latach 2019-2022 (ostatnie 13 grudnia 2022 r.). Szkolenia odbywały się w ramach programu Akademia Ordo Iuris na uczelniach w całej Polsce i adresowane były przede wszystkim do studentów i absolwentów studiów prawniczych. Pan Wiktor Ćwiklik prowadził także dwa razy szkolenia dla pracowników Instytutu Ordo Iuris. Po każdym szkoleniu w ramach Akademii Ordo Iuris organizator przedstawiał uczestnikom ankietę ewaluacyjną, z których to ankiet w każdym przypadku wynikało, że warsztaty były najciekawszym punktem dnia szkoleniowego, Prowadzący zaś zawsze był oceniany bardzo wysoko pod względem kompetencji, przygotowania warsztatów oraz sposobu ich przeprowadzenia. Bazując na bogatym doświadczeniu współpracy z Panem Wiktorem Ćwiklikiem – zarówno jako uczestnicy szkoleń jak i jako ich organizatorzy – rekomendujemy innym podmiotom podjęcie współpracy z Panem Wiktorem Ćwiklikiem.

Akademia medialna
Dawid Wrzesiński

Akademia medialna

Pana Wiktora poznałem po raz pierwszy w 2017 roku. Od tamtej pory miałem ogromną przyjemność spotykać się z nim już regularnie, przy okazji różnych szkoleń i projektów. Powiedzieć, że uczestniczenie w Jego zajęciach i poznanie Jego samego zmieniło moje życie, to jakby nic nie powiedzieć. Od naszego pierwszego spotkania moje życie uległo diametralnej zmianie, zdobyte umiejętności pozwoliły mi wejść na kilka poziomów wyżej. Rzeczy wcześniej nieosiągalne, stały się na wyciągnięcie ręki. Stałem się bardziej pewny siebie, pozbyłem się wszelkich kompleksów, które wręcz przekułem w moje mocne strony, dzięki czemu nie było dla mnie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Wszystko to dzięki wiedzy, umiejętnościom i sposobie myślenia, zaczerpniętym od Pana Wiktora. Jest On wspaniałym człowiekiem, skutecznym trenerem i posiada ogromną wiedzę, którą można wykorzystać w każdej dziedzinie życia!