Wystąpienia Publiczne. Szkolenia medialne.
Warsztaty dostosowane do potrzeb Klienta.
Coaching dla kadry zarządzającej.

Trening umiejętności komunikacyjnych, który skupia się na
praktycznych wskazówkach, natychmiastowych wynikach
i długoterminowym rozwoju.
Zobacz nasze usługi

Wystąpienia publiczne
Od 2004 roku pomagamy prelegentom przygotowywać się do największych światowych scen: TED, Światowego Forum Ekonomicznego i debaty prezydenckiej. Przekładamy nasze głębokie doświadczenie na prelegentów na każdym etapie ich kariery. 006600
ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY
Pracuj nad swoimi prawdziwymi tematami, otrzymuj indywidualne informacje zwrotne, które prowadzą do natychmiastowej poprawy.
Szkolenie medialne
Nasze wysoce praktyczne szkolenie medialne umożliwia natychmiastowe stanie się skutecznym rzecznikiem prasowym. Nauczysz się technik, które pozwolą ci zarządzać nawet najtrudniejszymi spotkaniami z mediami z opanowaniem i pewnością siebie.
ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY
Ucz się nowych technik, twórz zwycięskie wiadomości, otrzymuj spersonalizowane informacje zwrotne i korzystaj z bezpłatnego programu po szkoleniu.
Kampanie wyborcze
W obecnych czasach wyborów nie wygrywa się ot tak sobie. Nawet najlepszy polityk, z idealnym programem nie ma szans, jeśli odpowiednio nie „sprzeda się” wyborcom. Podstawowym zadaniem każdego sztabu wyborczego jest uczynienie kandydata znanym, lubianym i popieranym.
ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY
Jak sprawić, by być wiarygodnym? Jak przekonać do swoich racji? Jak zjednać do siebie wyborców i dziennikarzy? Wreszcie – jak wygrywać wybory?
Tadeusz
Szef / ABC

Tadeusz

„To była wartość dodana, której się nie spodziewałem!” Byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym odszedł z technikami i narzędziami, które lepiej przygotowałyby mnie do kontaktów z mediami, ale szybko zdałem sobie sprawę, że techniki te można bardzo łatwo przenieść do sprzedaży, komunikacji wewnętrznej firmy i prezentacji zewnętrznych. To była wartość dodana, której się nie spodziewałem! RT, założyciel ABC

Krystyna Masterska
Student / Uczelnia

Akademia Wspólnoty

Co powiedzieli uczestnicy Akademii Wspólnoty „Mój zespół powtarzał mi wielokrotnie, że to najlepiej wydane pieniądze w całym roku”. Mój zespół wielokrotnie powtarzał mi, że to były najlepiej wydane pieniądze w całym roku i nie mogłam się z tym nie zgodzić. Obserwacja ogromnej poprawy umiejętności przemawiania uczestników, w ciągu zaledwie kilku godzin była niezwykła. Jeszcze bardziej niezwykłe jest to, że wszyscy zachowali informacje z naszego szkolenia kilka miesięcy później. Krystyna Masterska, dyrektor ds. komunikacji, FOR